Sleek And Spacious 3 Bedroom Apartment In City Centre

  • 84 m²
  • 3 sovrum
  • 1 badrum
  • 8 gäster
  • 4 sängar

Sleek And Spacious 3 Bedroom Apartment In City Centre Helsingfors med 3 sovrum, som ligger i distriktet Kampen, cirka 5 minuter till fots från Konstmuseet Sinebrychoff, har plats för upp till 8 gäster. För att hålla jämna steg med sportrutinen erbjuds tillgång till isrink.

Detta boende erbjuder sitthörna, vardagsrum och ett komplett kök, samt bekvämligheter som luftkonditionering. Sleek And Spacious 3 Bedroom Apartment In City Centre har ett badrum med hårtorkar, badlakan och handdukar. Dessutom finns det en separat toalett och en dusch.

Det finns ett komplett kök utrustat med vattenkokare, kylskåp och glas.

Den här 84 m² stora lägenheten erbjuder ett behändigt läge i Helsingfors, nära centralstationen och en kort bit från Salutorget. Mindre än 1 km från Sleek And Spacious 3 Bedroom Apartment In City Centre kan du besöka Tre Smeder staty. Lägenheten ligger också inom 10 minuters promenad från Sinebrychoffsparken och inte långt från Senatstorget. 10 minuters promenad tar gästerna till tunnelbanestationen Järnvägsstatonen hållplats.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Sleek And Spacious 3 Bedroom Apartment In City Centre Helsingfors
2Ndhomes Stunning 126 M2 3Br Apartment With Sauna In Helsinki City Center
Mobilpris

2Ndhomes Stunning 126 M2 3Br Apartment With Sauna In Helsinki City Center

85 m från boendet
USD 320 USD 288
per natt
2Ndhomes Charming 1Br Apartment With Sauna In Loennrotinkatu
Mobilpris

2Ndhomes Charming 1Br Apartment With Sauna In Loennrotinkatu

102 m från boendet
USD 119 USD 107
per natt
Kotimaailma Aparthotel Kamppi - 2Br In The City Center With Key Code For 3 Persons 36
Mobilpris

Kotimaailma Aparthotel Kamppi - 2Br In The City Center With Key Code For 3 Persons 36

7.6
Bra 19 recensioner
114 m från boendet
USD 153 USD 138
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Helsingfors Vanda Flygplats
    21 km

    Tågstationer

    Helsingfors centralstation
    900 m

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi i rummet

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • Affärer/kommersiell service

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare

    För barn

    • Barnsängar

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Uttagsautomat
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 16:00 till 23:30
    Utcheckning: från 06:00 till 11:00
    Vanliga frågor
    • Finns det gratis Wi-Fi på Sleek And Spacious 3 Bedroom Apartment In City Centre?
      Internet tillhandahålls gratis på Sleek And Spacious 3 Bedroom Apartment In City Centre.
    • Accepterar Sleek And Spacious 3 Bedroom Apartment In City Centre husdjur?
      Sleek And Spacious 3 Bedroom Apartment In City Centre tillåter husdjur.
    • Hur stort är Sleek And Spacious 3 Bedroom Apartment In City Centre?
      Sleek And Spacious 3 Bedroom Apartment In City Centre har en total yta på 84 m².
    • Ligger denna lägenhet nära tågstationen?
      Helsingfors centralstation tågstation ligger 900 meter från denna lägenhet.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Helsingfors Vanda Flygplats
    21 km

    Tågstationer

    Helsingfors centralstation
    900 m

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Sleek And Spacious 3 Bedroom Apartment In City Centre Helsingfors

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng