Design Apartment In Kallio

  • 43 m²

Design Apartment In Kallio Helsinki o powierzchni 43 m² jest położony prawie 10 min spacerem od stacji metra Hakaniemi i oferuje Wi-Fi. Kościół w Kallio jest dostępny w pobliżu, a Muzeum Sztuki Sinebrychoff jest w prawie 2 km.

Obiekt noclegowy proponuje bidet, kabinę prysznicową walk-in i oddzielną toaletę. Ponadto w łazience zapewniono suszarka do włosów i ręczniki.

Wraz z udogodnieniami do samodzielnego przygotowywania posiłków, takimi jak kuchnią, apartament zapewnia gościom jadalnię.

Ten apartament jest położony w dzielnicy Kallio, w zasięgu ręki od stacji kolejowej Główny w Helsinkach. Ze względu na dogodną lokalizację apartamentu, Karhupuisto Park znajduje się w około 500 m. Kiasma – Muzeum Sztuki Współczesnej leży w prawie 2,1 km stąd. Design Apartment In Kallio położony jest 10 min piechotą od najbliższego przystanku autobusowego - Merihaka.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Design Apartment In Kallio Helsinki
Studio Apartement In Kallio
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio Apartement In Kallio

58 m od nieruchomości
Small And Cosy Apartment In Kallio
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Small And Cosy Apartment In Kallio

7.8
Dobry 7 opinii
80 m od nieruchomości
USD 248 USD 223
za noc
Studio Apartment, View Over The Roofs For The Sunrise
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio Apartment, View Over The Roofs For The Sunrise

9.4
Wspaniały 52 opinie
182 m od nieruchomości
USD 134 USD 121
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Vantaa
    19 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec Centralny w Helsinkach
    1,9 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Kącik dzienny
    • Przebieralnia
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z dywanem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 20:00
    Wyjazd: do 12:00
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy Design Apartment In Kallio akceptuje zwierzęta?
      Niestety Design Apartment In Kallio nie jest przyjazny zwierzętom.
    • ❓
      Czy w Design Apartment In Kallio jest kuchnia?
      W Design Apartment In Kallio goście znajdą kuchnię z lodówką, piekarnikiem i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Vantaa
    19 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec Centralny w Helsinkach
    1,9 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Design Apartment In Kallio Helsinki

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij