Modern Helsinki Central

  • 28 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

1-slaapkamer Modern Helsinki Central appartement verwelkomt reizigers in het centrum van Helsinki, op 18 minuten lopen van de Dom van Helsinki. Het appartement van 28 m² is gelegen op ongeveer 650 meter afstand van Centraal Helsinki treinstation en vrij dicht bij Fredrikinkatu busstation.

Modern Helsinki Central appartementen bevatten een keuken, biedt airconditioning en een wasmachine aan, en kijken uit over de tuin.

De aanwezigheid van yoga-instructie zorgt voor een op fitness gericht verblijf.

De accommodatie is voorzien van een complete keuken.

Dit 1-badkamer appartement is gevestigd op 23 minuten wandelen van het Senaatsplein en binnen 2 km van het Seurasaari Openlucht Museum in de Etu-Töölö wijk van de stad. Bovendien ligt Modern Helsinki Central appartement op een paar stappen verwijderd van het Natuurhistorisch Museum van Helsinki. Deze accommodatie is ook op 500 meter van de Kapel van Kamppi gelegen. Het metrostation Kamppi, waarvandaan u de rest van Helsinki gemakkelijk kunt bereiken, ligt binnen handbereik van dit appartement.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Modern Helsinki Central
Hidden Gem, Kamppi, Cosy
Mobiele prijsaanbieding

Hidden Gem, Kamppi, Cosy

32 m van de accommodatie
Poista 2Ndhomes Kamppi Apartments 3
Mobiele prijsaanbieding

Poista 2Ndhomes Kamppi Apartments 3

8.0
Heel goed 22 beoordelingen
33 m van de accommodatie
USD 1134 USD 1021
per nacht
Corner Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Corner Apartment

8.0
Heel goed 70 beoordelingen
47 m van de accommodatie
USD 146 USD 131
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Helsinki-Vantaa
    20 km

    Treinstations

    Centraal station van Helsinki
    900 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fitnessclub
    • Tennisveld
    • Yogales
    • Sporttrainer
    • Aerobics

    Accommodatie diensten

    • Wasserij
    • Tours/Ticketservice
    • Boodschappenservice

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Tuin

    In de kamers

    • Verwarming

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Modern Helsinki Central appartement te vinden?
      Modern Helsinki Central appartement is in de Etu-Töölö wijk van de stad gesitueerd, op wandelafstand van 18 minuten van het Senaatsplein.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Modern Helsinki Central appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Modern Helsinki Central appartement zijn onder andere de Dom van Helsinki, het Senaatsplein, Sonera-stadion.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Hanis food en Navy Jerry's restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Hoe groot is Modern Helsinki Central appartement?
      Modern Helsinki Central appartement heeft een totale oppervlakte van 28 m².
    • Hoeveel gasten kan Modern Helsinki Central appartement accommoderen?
      Modern Helsinki Central appartement biedt accommodatie voor tot 2 gasten.
    • Welke sportfaciliteiten zijn toegankelijk bij Modern Helsinki Central appartement?
      Modern Helsinki Central appartement biedt haar gasten de mogelijkheid gebruik te maken van yoga-instructie.
    • Biedt het appartement een mooi uitzicht?
      Ramen van het appartement openen zich naar de tuin.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Helsinki-Vantaa
    20 km

    Treinstations

    Centraal station van Helsinki
    900 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Modern Helsinki Central

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten