Orchid&Sakura Studios Kamppi

  • 26 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Orchid&Sakura Studios Kamppi Helsinki пропонують близькість до таких туристичних визначних пам'яток, як HAM Helsinki Art Museum, що лише за 6 хвилин ходьби. Апартаменти розташовані за 0.9 км від залізничного вокзалу Центральний вокзал Гельсінкі та за кілька кроків від автовокзалу Lapinrinne.

В апартаментах є кухня, оснащена пральною машиною для максимального комфорту гостей. Гостям, які зупиняються в помешканні, сподобаються фен і банні рушники у ванній кімнаті. Крім того, є окремий туалет і душ.

Насолоджуйтесь кухнею у Orchid&Sakura Studios Kamppi, що укомплектована кавоваркою, холодильником і духовкою для вашої зручності.

Кінотеатр "Tennispalatsi Finnkino" знаходиться на відстані 11 хвилин пішої прогулянки від цього місця, а церква Темппеліаукіо - на відстані 16 хвилин пішки. Національний музей Фінляндії знаходиться поблизу від апартаментів. Парк розваг Ліннанмакі знаходиться на відстані 2.4 км від помешкання. Orchid&Sakura Studios Kamppi також знаходяться досить близько до станції метро Станція Kamppi.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Orchid&Sakura Studios Kamppi Гельсінкі
Small Home In Kamppi
Ціна лише для моб. пристроїв

Small Home In Kamppi

6.7
Дуже добре 185 відгуків
0 м від помешкання
USD 85 USD 77
за ніч
Nordstay - Stylish Central Studio Self Check-In
Ціна лише для моб. пристроїв

Nordstay - Stylish Central Studio Self Check-In

8.0
Дуже Добре 90 відгуків
0 м від помешкання
USD 88 USD 79
за ніч
Central Apartment _ Helsinki
Ціна лише для моб. пристроїв

Central Apartment _ Helsinki

0 м від помешкання
USD 204 USD 184
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Гельсінкі-Вантаа
    21 км

    Залізничні вокзали

    Головний залізничний вокзал Гельсінкі
    900 м

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Опалення
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт
    • Детектори диму
    • Замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 11:00
    Часті питання
    • У квартирі Orchid&Sakura Studios Kamppi можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Orchid&Sakura Studios Kamppi не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть повністю обладнану кухню з кавоваркою, холодильником і духовкою.
    • Квартира Orchid&Sakura Studios Kamppi розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Центральний вокзал Гельсінкі розташований за кілька кварталів від квартири Orchid&Sakura Studios Kamppi.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Гельсінкі-Вантаа
    21 км

    Залізничні вокзали

    Головний залізничний вокзал Гельсінкі
    900 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Orchid&Sakura Studios Kamppi Гельсінкі

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити