Private House And Winter Garden Villa

  • 60 m²

När du bor i Private House And Winter Garden Villa Helsingfors kan du enkelt nå Köpcentrum Itis, som ligger ungefär 20 minuters promenad bort. Villan med 1 badrum, som har plats för upp till 4 gäster, erbjuder en parkering.

Från fönstren kan du njuta av utsikten över havet. I badrummet finns även en separat toalett och en dusch. Det finns hårtorkar, badlakan och handdukar för gästernas komfort.

I Private House And Winter Garden Villa finns kylskåp, ugn och köksredskap för självhushållning. Restaurangen Tsing Tao restaurant serverar kinesiska rätter och ligger i närheten av detta boende.

Villan ligger 7 km från Högholmens djurgård, och busstationen Koivuniementie är belägen mindre än 150 meter bort. Järnvägsstationen Helsingfors centralstation är belägen ungefär 10 minuters bilresa bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Private House And Winter Garden Villa Helsingfors
Villa Waeinoe
Mobilpris

Villa Waeinoe

8.7
Fantastiskt 3 recensioner
5.7 km från boendet
Wonderful Townhouse 214 M2 Close To Outdoor Areas
Mobilpris

Wonderful Townhouse 214 M2 Close To Outdoor Areas

8.8 km från boendet
Boho Style Luxury With A Private Spa
Mobilpris

Boho Style Luxury With A Private Spa

10 km från boendet

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Säkerhet

    Matställen

    • Matplats utomhus
    • Picknickområde/bord

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    Fritid

    • Solterass
    • Trädgård

    I rummen

    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Terrass
    • Trädgårdsmöbler
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Heltäckningsmatta

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Rökdetektorer
    • Elbilsladdstation

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:00
    Utcheckning: från 08:00 till 11:00
    Vanliga frågor
    • Hur långt är det mellan Private House And Winter Garden Villa och Helsingfors Vanda flygplats?
      Private House And Winter Garden Villa ligger inom 25 km från Helsingfors Vanda flygplats, som kan nås inom 24 minuters bilresa.
    • Tillåter Private House And Winter Garden Villa husdjur?
      Tyvärr accepterar Private House And Winter Garden Villa inte gäster med husdjur.
    • Finns det en bubbelpool på Private House And Winter Garden Villa?
      Ja, Private House And Winter Garden Villa har en badtunna.

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Private House And Winter Garden Villa Helsingfors

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng