Jugend Charm In Kallio

  • 25 μ²

Το διαμέρισμα Jugend Charm In Kallio Ελσίνκι 25 τ.μ. Απέχει σχεδόν 2 χλμ. από το Κίασμα και 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Hakaniemi. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν στο έπακρο τη διαμονή τους στο διαμέρισμα συμμετέχοντας στις δραστηριότητες, όπως χειμερινές αθλητικές δραστηριότητες.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το κατάλυμα παρέχει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για τη μεγαλύτερη άνεση σας.

Το διαμέρισμα Jugend Charm In Kallio διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, και είναι ιδανική επιλογή για τους επισκέπτες που επιθυμούν να μαγειρεύουν τα γεύματά τους.

Το Finlandia Hall απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα. Το διαμέρισμα Jugend Charm In Kallio απέχει μόλις 20 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης. Μπορείτε επίσης να πάτε στο Μουσείο Σχεδίου του Ελσίνκι που βρίσκεται σε απόσταση 2,1 χλμ. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Κεντρικός του Ελσίνκι βρίσκεται σε απόσταση 15 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Jugend Charm In Kallio Ελσίνκι
Lovely Studio In Kallio
Τιμή μόνο για κινητά

Lovely Studio In Kallio

9.0
Άριστο 106 σχόλια
142 μ από το κατάλυμα
USD 108 USD 97
ανά νύχτα
Luminous Studio In Kallio / Amazing Location
Τιμή μόνο για κινητά

Luminous Studio In Kallio / Amazing Location

4.0
Αξιοπρεπές 2 σχόλια
152 μ από το κατάλυμα
USD 150 USD 135
ανά νύχτα
Stylish Flat In Trendy Kallio
Τιμή μόνο για κινητά

Stylish Flat In Trendy Kallio

9.3
Άριστο 31 σχόλια
192 μ από το κατάλυμα
USD 178 USD 160
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στα δωμάτια

    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 12:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Jugend Charm In Kallio;
      Το διαμέρισμα Jugend Charm In Kallio βρίσκεται κοντά σε ΕκκΛησία Kallio.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Jugend Charm In Kallio;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Jugend Charm In Kallio περιλαμβάνουν Μουσείο Τέχνης Αθήναιον, Μνημείο Σιμπέλιους καθώς και ΠΛατεία Αγοράς Kauppatori.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Jugend Charm In Kallio;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Jugend Charm In Kallio κοστίζει 82€.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Juttutupa και Cafe Talo και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα είναι 25 μ².

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Jugend Charm In Kallio Ελσίνκι

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο